Bazalt Ham

Ürün Detayları

Yeryüzünde kaçınılmaz bir dengede oluşan volkanik hareketler sonucu oluşan doğal taşlara bazalt taşı denilmektedir. Bazalt taşı granit taşa göre daya hacimde daha sert ve ağır baskıya daha dayanıklılık göstermek amacıyla üretilen doğal taş cinsinin ifadesidir.

Yüksek kayaların olduğu yerlerde alın teri ve zahmet gerektiren işler sonucu üretiliyor. Günlük makinelerden geçen bazalt taşları farklı renk ve seçeneklerle karşımıza çıkmaktadır. Sınıflarına göre üretilen bazalt taşları sizlere uygun fiyata sunmakla memnuniyet sağlıyoruz. Doğal siyah renkli manyetit özelliğe sahip olan bazalt taşlarını sizlerin satışına sunmaktayız. Yüklü kaya kitlelerine işlem uygulayarak çıkardığımız bazalt taşı demiryolu ve gösterişli köprülerde kullanılan doğal taşların en kalitesinde sizlere sunuyoruz.

Ünlü camilerde kullanılan oldukça sert kayalara işlem uygulanarak çıkarılan bu parçalar sağlıklı doğal ham maddeye sahiptir. Bazalt taşları küp küp seçeneklerle bulabilirsiniz. Yoğun yapıya sahip olan taş kitlelerinin sonucu üretilen bazalt taşı firmamızdan temin edebilirsiniz. Türkiye’de farklı yerlerden üretilen doğal taşlara web sitesinden online olarak bilgi alabilirsiniz.

Tavan ve mimari cami tasarımlarında kullanılan taşlar olmaktadır. Gösterişli saraylara güzellik katan doğal taş cinsinin ifadesidir. Firmamız Jeolojik zamanda volkanik dağınık hareketler sonucu kazıyarak çıkartılan ve zahmet gerektiren doğal taş çeşitlerini sizlere sunmaktadır. Kalsiyum sodyum gibi değişik mineraller barındıran bazalt taşları çok tercih edilen cinstir. İçerisinde mika malzemeleri de bulunması ile birlikte yüksek derecede kavurucu ısıya bile dayanıklılık gösteren taş çeşidi olmaktadı.