Yazan: Moca Marble Yorumlar: 0 0 Yazı Tarihi:Temmuz 3, 2018

TÜYAP Bursa Fuarcılık A.Ş, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), ve Maden Mermer Üretici ve Sanayici İş Adamları Derneği (MADSİAD) işbirliğiyle bu yıl 24-27 Ekim tarihleri arasında dördüncüsü düzenlenecek olan ‘Bursa Uluslararası Blok Mermer Fuarı Türkiye’de konusunda tek ihtisas fuarı olarak dikkat çekiyor, global buluşma noktası olarak sektör profesyonellerini bir araya getiriyor.

2017 yılında 650’nin üzerinde renk ve desende, ağırlıkları 10 tondan 26 tona kadar değişen, toplam 50 bin ton ağırlığında 2 bin blok mermeri sergilendiği fuar, sektörün ihracatına büyük güç kattı.

Blok Mermer Fuarı 8 ayrı salon ve blok mermerleri işleyen iş ve ocak makinelerinin yer alacağı açık sergileme alanı ile birlikte toplam 60 bin m2 alanda hazırlanıyor. Farklı renk ve desende toplam 60 bin ton ağırlığında 2.500’e yakın blok mermer sergilenecek olup, Fuar bu özelliği ile sektörün en ağırı niteliğinde.

Uluslararası fuar niteliğini kazanarak kalitesini tescil ettiren Fuar, söz konusu nitelik ile yurt dışında bilinirliğini sektörde marka fuar olarak ses getirmektedir. Bu yıl da Çin ve Hindistan başta olmak üzere önemli yatırımcıları Bursa’da sektör temsilcileri ile buluşturacak Fuar, sektör ihracatına ve rekabetçiliğine güç katacak.

Doğal taş sektörünün büyük ilgi gösterdiği Bursa Uluslararası Blok Mermer Fuarı’nda tüm sektör temsilcilileri ile 24 – 27 Ekim 2018 tarihleri arasında 4. kez buluşmak dileğiyle.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Bu yazıyı paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir